OSTATNI TYDZIEŃ ZAPISÓW NA KURS FILMOWY AKCJA DOKUMENT!

Do 10 kwietnia trwają zapisy na kurs filmowy Akcja Dokument! To jedyny profesjonalny kurs w Warszawie skierowany do wszystkich, którzy chcą zrobić swój pierwszy film dokumentalny i przeżyć niezapomnianą przygodę!

Marzysz o tym, by nakręcić film, ale nie miałeś nigdy okazji lub odwagi?
Chcesz podzielić się ważnym doświadczeniem?
A może ciekawi cię świat filmu dokumentalnego?
Jeśli tak, Akcja Dokument! jest dla Ciebie.
Nie ma znaczenia, ile masz lat ani jakie masz doświadczenie.

W trakcie zajęć Akcja Dokument! uczestnicy zrobią swój film dokumentalny. Poprowadzeni zostaną przez cały proces powstawania filmu – od szukania pomysłu do pokazu w kinie. Pod okiem profesjonalnych dokumentalistów rozwiną swoją wiedzę i umiejętności praktyczne dotyczące wszystkich etapów produkcji. Na zakończenie kursu odbędzie się premiera filmów w kinie, na którą zaproszeni zostaną filmowcy, producenci i przyjaciele. Wybrane projekty będą miały szansę na dalszy rozwój po zakończeniu kursu.

Głównymi prowadzącymi zajęcia będą Paweł Ziemilski (reżyser nagradzanych na całym świecie dokumentów "Rogalik" i "Miejscy kowboje") oraz Mateusz Wajda (operator i producent, autor zdjęć do takich filmów jak "Hugo", "Anatomia startupu", "Flora i Fauna"). Ale wśród wykładowców znajdzie się także Paweł Łoziński, Anna Zamecka, Radosław Ładczuk, Katarzyna Szczerba czy Barbara Fronc.

9 kwietnia w godz. 17:00 - 20:00 odbędzie się dzień otwarty w mx35 (ul.Irysowa 12b).

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1835026283215189/

Link do strony kursu: https://www.akcjadokument.pl/

Kurs organizuje Fundacja Widok (dawniej Warszawskie Centrum Filmowe).