REJESTRACJA NA DOK EXCHANGE I SHORT’N’SWEET

Ruszyły zgłoszenia na kolejne branżowe wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu DOK Leipzig: wydarzenie networkingowe DOK Exchange oraz pitching DOK Short’n’Sweet.

DOK Exchange to całodniowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży, zajmujących się zarówno filmem dokumentalnym, jak i animowanym oraz interaktywnym opowiadaniem. W ramach tego spotkania 10 panelistów z różnych gałęzi przemysłu audiowizualnego opowie o budowaniu nowego rynku dla interaktywnych produkcji. Wydarzenie odbędzie się 2 listopada w partnerstwie z Drefa Media Holding.

Rejestracja na DOK Exchange prowadzona jest online.

DOK Short’n’Sweet to natomiast nowe wydarzenie festiwalu DOK Leipzig, mające pomóc w finansowaniu i dystrybucji filmów krótkometrażowych. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy akredytowani profesjonaliści, którzy będą mogli zaprezentować swój projekt filmu krótkometrażowego podczas pitchingu przed osobami decyzyjnymi z branży. Przy rejestracji wystarczy opisać ideę swojego filmu jak na Twitterze, w zaledwie 140 znakach. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj.