WESPRZYJ PROJEKT „THAT JAZZ”

Na platformie Polak Potrafi ruszyła akcja crowdfundingowa, której celem jest zebranie funduszy na produkcję filmu krótkometrażowego „That Jazz”. Projekt można wesprzeć do 26 kwietnia.

Świat 15-letniej Diany wywraca się do góry nogami,gdy poznaje taniec jazzowy i swoją zmysłową choreografkę Magdę. Walczy z czasem i matką, by jak najbardziej zbliżyć się do nauczycielki. Nieoczekiwanie odkrywa w sobie demona scenicznego.

Tak w skrócie wygląda fabuła filmu „That Jazz”, na którego produkcję pieniądze zbierają twórcy filmu. Potrzebnych 30 tys. złotych zostanie wydanych w pierwszej kolejności na zakup praw do piosenki „All That Jazz” z musicalu „Chicago”, który jest leit motivem filmu. Fundusze potrzebne są także na wynajem lokacji, sprzętu filmowego czy charakteryzację i kostiumy.

Pomóc w produkcji filmu może każdy z nas wpłacając pieniądze poprzez platformę Polak Potrafi. Każdy donator zostanie nagrodzony, w zależności od przeznaczonej na projekt kwoty otrzyma m.in. podziękowania, DVD z filmem, gadżety tj. nerka, torba czy czapka, umieszczenie nazwiska/logo jako sponsor filmu czy też możliwość zagrania w filmie.

Projekt można wspomóc za pośrednictwem strony Polak Potrafi.